3ds Max Collection + V-Ray
برند:Autodesk
کد محصول:0776

قیمت: 100000 ریال
موجودی محصول تمام شده است
با خرید این محصول 3000 گردو تخفیف می‌گیرید. (راهنما)


مجموعه‌ای از کاملترین نسخه‌های نرم‌افزار تری دی مکس

نسخه کامل به همراه پلاگین وی ری

با توضیحات و راهنمای نصب گام به گام فارسی

نرم افزار 3ds Max، یکی از معروفترین محصولات نرم‌افزاری شرکت Autodesk است که به منظور ایجاد سریع و آسان تصاویر سه بعدی، متحرک سازی تصاویر و تولید فیلم های انیمیشنی با کیفیت بسیار بالا، به بازار عرضه شده است. در حال حاضر 3ds Max ، پرکاربردترین نرم افزار در زمینه تولید انیمیشن در جهان می باشد و در ایران نیز تقریباً تمامی شرکت های سازنده انیمیشن، از این نرم افزار استفاده می کنند.بوسیله این نرم افزار قادرید مدلهای سه بعدی خلق کنید، انیمیشن بسازید، از آن دز طراحی مدلها و سازه‌های سه بعدی کمک بگیرید و خلاصه هر طرح سه بعدی را بوسیله آن پیاده نمایید.
در کنار نرم‌افزار 3ds Max، یکی دیگر از کاربردی ترین ابزارها، پلاگین V-Ray است که برای نورپردازی و رندرینگ به کار می‌رود که می توان به قدرت فوق العاده آن در نور پردازی، متریال سازی و رندرینگ اشاره کرد. طبق گفته کارشناسان زمان رندر در V-Ray حدود 40 درصد کاهش پیدا کرده که بدون صرف هزینه های هنگفت برای ارتقاء سیستم، به صورت نرم افزاری می توانید به همان نتیجه برسید.
در این مجموعه نسخه‌های 2009، 2011 و 2014 نرم‌افزار 3ds Max در کنار پلاگین V-Ray برای نسخه ۲۰۱۴ قرار گرفته است.همچنین همانند تمام مجموعه‌های گردو توضیحات و راهنمای نصب گام به گام فارسی شما را در نصب برنامه‌ها یاری خواهد داد.

مجموعه‌ای از کاملترین نسخه‌های نرم‌افزار تری دی مکس

نسخه کامل به همراه پلاگین وی ری

Autodesk 3Ds Max 2009
Autodesk 3Ds Max 2011
Autodesk 3Ds Max 2014 SP5 64bit
v-Ray 2.40 for 3Ds Max 2014 64bit

سیستم عاملWindows
نوع دیسکDVD
تعداد دیسک1

نوشتن نظر

گردو 2022 . پروژه‌ای از دیجیتال تیم