Pulse Mobile Nokia 2014
برند:موسسه همراه ایده گستر رشد
کد محصول:0908

قیمت: 140000 ریال
موجودی محصول تمام شده است
با خرید این محصول 0 گردو تخفیف می‌گیرید. (راهنما)


نوکیا 2014

کامل ترین مجموعه از نرم افزارها و بازی های نوکیا

تمامی برنامه ها دارای توضیح فارسی می باشند

کلیه برنامه های این مجموعه تست شده و توسط کارشناسان موسسه پشتیبانی می گردند

به همراه آموزش نصب

نوکیا 2014

آموزش:

سر فصل های آموزشی در این مجموعه در 11 عنوان بصورت فیلم می باشد که می توانند شما را برای استفاده هر چه بهتر از گوشی نوکیا راهنمایی کنند.

برنامه:

شاید جستجو و دانلود برنامه های گوشی های نوکیا برای شما کاری دشوار و وقت گیر باشد، در این مجموعه سعی شده است تا با قرار دادن برنامه های مفید و کارآمد در بالاترین کیفیت و با دسته بندی دقیق موضوعی در هر گروه از برنامه ها این مشکل حل شود و هر کاربری با هرسطح دانشی بتواند بهترین استفاده را از این مجموعه ببرد. یکی دیگر از نقاط قوت این مجموعه در بخش برنامه ها جست و جوی پویا و بر اساس نام هر برنامه می باشد که در انتخاب برنامه کمک شایانی را به شما دوستان می کند.
برنامه های این مجموعه در 4 عنوان اصلی: S60 v5، S60 v3، S^3 و Signed Apps دسته بندی شده اند که هر کدام از این دسته بندی ها نیز به گروه های :

Antivirus

Business

Dictionary

Education

Entertainment

GPS & Maps

Music & Video

Photography

Productvity

Utilities

Weather

تقسیم بندی شده اند که در هر دسته بندی میانگین 25 برنامه مفید با توضیح فارسی و تصویری از محیط برنامه قرار داده شده است.

تم ها:

یکی از قابلیت های گوشی نوکیا وجود گزینه تم در سیستم عامل آن می باشد که زیبایی دو چندانی را به محیط داخلی گوشی می دهد و باعث ایجاد تنوع در آن می شود ولی همیشه کاربران برای انتخاب تم مناسب و هماهنگ با گوشی خود دچار مشکلات فراوانی هستند که در این مجموعه با ایجاد دسته بندی در سیستم عامل انواع گوشی های نوکیا این مشکل برای کاربران حل شده است به نحوی که شما عزیزان می توانید از انواع تم ها و تصاویر پس زمینه در موضوعات مختلف در گوشی خود استفاده کنید و محیط یکنواخت گوشی خود را به روز و جذاب تر کنید.

بازی ها:

همیشه انتخاب یک بازی مناسب و هماهنگ با اندازه صفحه گوشی باعث ایجاد اتلاف وقت و هزینه برای کاربران گوشی های نوکیا می شود به همین دلیل در این مجموعه شما با انتخاب گوشی خود می توانید به بازی های اختصاصی برای گوشی خود با گرافیک بالا و قابل قبول دسترسی داشته باشید.

سیستم عاملAndroid
نوع دیسکDVD
تعداد دیسک2

نوشتن نظر

گردو 2018 . پروژه‌ای از دیجیتال تیم