Avira Antivirus Suite
برند:Avira
کد محصول:0841

قیمت: 790000 ریال
موجودی محصول تمام شده است
با خرید این محصول 0 گردو تخفیف می‌گیرید. (راهنما)


آنتی ویروس سوئیت آویرا 1 کاربره یکساله اورجینال گارانتی باما سکیوریتی

راه آسان و سریع برای محافظت از شما در برابر تهدیدات آنلاین.

از بدافزارها و تروجان ها تا جاسوسان و سرقت هویت، Antivirus Suite جدید آویرا، محافظت مورد نیازتان را به شما می دهد تا زندگی را آنطور که می خواهید زندگی کنید.

 

یک محصول- تجهیزات بسیار

کامپیوترهای شخصی، لپ تاپ ها و دستگاه های آندروئید. Antivirus Suite جدید آویرا یک محصول است که تمام تجهیزات شما و محتوای به اشتراک گذاشته شده توسط آنان را محافظت می کند. 

اطلاعات شما به دیگران مربوط نیست.

حرفه ما این است که دیگران را از اطلاعات شخصی شما دور نگه داریم. جاسوس های آنلاین، اسنوپ ها، ردیاب ها و تروجان ها را با مسدود کننده های رد یاب قدرتمندمان و سیستم های ضد جاسوس افزار مسدود کنیم.


 

 

محتوا را به اشتراک بگذارید نه بدافزار.

Antivirus Suite جدید آویرا شامل محافظت از شبکه است که نه تنها تمام فایل ها و پوشه های شما را اسکن می کند، بلکه محتواهایی که با دیگران به اشتراک می گذارید هم اسکن می نماید. به این صورت شما هرگز بدافزاری دریافت یا توزیع نخواهید کرد.

 


 

ساختار آسان

توسعه یک نرم افزار آنتی ویروس پیچیده است، اما استفاده از آن نباید چنین باشد. راهکار آنتی ویروس کاربر پسندی را انتخاب کنید که نصب ساده، اسکن های خودکار، رابط های بصری، ترمیم با یک کلیک و حالت بازی را پیشنهاد دهد که هشدارها را متوقف می سازد

دید آویرا بر پایه برخی از قدرتمندترین فناوری های امنیت دنیا ساخته شده است.

با ترکیبی از فناوری هوشمند پیشرفته همراه با قدرت رایانش ابری، ما مطمئن هستیم که شما قدرتمندترین محافظت موجود را در اختیار دارید. اما شما نباید تنها به گفته های ما استناد کنید، فناوری آنتی ویروس آویرا مورد اعتماد میلیون ها کاربر است و بطور مداوم مورد تحسین سازمان های تست مستقل است.آنتی ویروس سوئیت آویرا 1 کاربره یکساله اورجینال گارانتی باما سکیوریتی

Antivirus Suite The Essentials 

Secure Backup

زمان1 سال
نوعمعمولی
تعداد کاربر1

نوشتن نظر

گردو 2018 . پروژه‌ای از دیجیتال تیم