مستند راز
برند:فرآیند شبکه خاورمیانه
کد محصول:1559

قیمت: 120000 ریال
موجودی محصول تمام شده است
با خرید این محصول 0 گردو تخفیف می‌گیرید. (راهنما)


ضمیر ناخودآگاه ما برایش چندان فرقی نمی کند که تصاویری که می بیند واقعی باشند یا در صفحه تلویزیون و یا بر پرده ذهنمان نقش بسته باشند. آنچه که می بینیم یا تصور می کنیم مستقیم یا غیر مستقیم روی احساس ما اثر می گذارد.
تصاویر و افکار خوب احساس مثبت ایجاد می کنند و تصاویر و افکار بد احساس منفی. احساس دارای انرژی است و انرژی یعنی توانایی انجام کار ، انرژی عاطفی ما همچون آهنربای بزرگ شروع به جذب انرژی های همنوع می کند.
در لحظاتی که احساس منفی داریم وقایع و انسان های منفی را به خود جذب می کنیم و در زمان هایی که حسی مثبت و شادمانه در ما برپاست در حال جذب چیزهای خوب و مطلوب به زندگی خود می باشیم.
البته این را هم نباید نادیده بگیریم که اعمال ما نیز دارای انرژی می باشند و اعمال منفی بازخورد و عکس العمل منفی دارند. این است که گاه با وجود افکار و احساس مثبت ، وقایعی منفی و نامطلوب برایمان پیش می آید.
این خلاصه ای بود از قانون جذب

روند استفاده از قانون جذب
تجسم : مجسم کردن خواسته 
احساس : ایجاد احساس و شور و شوق در رابطه با خواسته
دریافت : کارکردن قانون جذب از طریق نیروهای طبیعی

پایه علمی قانون جذب 
مواردی وجود دارد که داشتن تصوری مثبت یا منفی منجر به رویدادهای متناظر - معمولا در بدن خود انسان - می شود.

قانون جدب چگونه کار می کند 
در واقع قانون جذب یک قانون ثانوی است و قانون اصلی قانون ارتعاش است. به این صورت که هرچیزی که از انرژی ساخته شده باشد مشابه خود را جذب می کند. هر چیزی در این دنیا دارای فرکانس مختص به خود است و وقتی انسان در مورد چیزهای مختلف اعم از پول ، روابط خوب ، سلامتی ، فقر ، روابط نابسامان ، بیماری و ... تمرکز می کند همان ها را نیز جذب می کند و این از طریق ذهن و احساسات انسان امکان پذیر است.

نوع دیسکDVD
تعداد دیسک1
نوعفیلم
زبانزبان اصلی
زمان-
مدرس-

نوشتن نظر

گردو 2020 . پروژه‌ای از دیجیتال تیم
-->